Τετάρτη, 7 Μαΐου 2014

5ος ο Παπαδημητρίου Αντώνης στον τρίτο Διεθνή Ημιμαραθώνιο Αθηνών!

Ο Αντώνης Παπαδημητρίου, με χρόνο 1:13:52, κατέκτησε την 5η θέση (4η στην κατηγορία του) στον 3ο Διεθνή Ημιμαραθώνιο Αθηνών, που διεξήχθη στην πρωτεύουσα στις 4 Μαΐου 2014. Αυτή ήταν η δεύτερη συμμετοχή του Αντώνη, αφού πέρσι είχε καταλάβει την τρίτη θέση στη γενική κατηγορία (1ος στην κατηγορία του).

Η ιστοσελίδα aris.re, αναφέρει χαρακτηριστικά:

"Ο πρωταθλητής μας στις μακρινές αποστάσεις Αντώνης Παπαδημητρίου πρόσθεσε άλλη μια σπουδαία εμφάνιση στο ενεργητικό του. Στον διεθνή ημιμαραθώνιο της Αθήνας που έληξε πριν λίγο, τερμάτισε στην πέμπτη ωθέση, μια αναμφισβήτητα καλή επίδοση, αφού ο δρομέας μας ταλαιπωρήθηκε τους τελευταίους μήνες από τραυματισμούς.
Συγχαρητήρια λοιπόν στον Αντώνη που με τις επιδόσεις του δοξάζει το όνομα του συλλόγου."

Σαματάς-στην-Ορμύλια: Συγχαρητήρια Αντώνη για τις συχνές επιτυχίες σου και τις εντυπωσιακές επιδόσεις σου! Κάνεις τους Ορμυλιώτες περήφανους!